Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

První příčky po vyhledání

Asi jste nad tím nepřemýšleli. Není divu. Jako zákazníka vás to vůbec nemusí vzrušovat. Prostě a jednoduše, sháním ručníky, zadám to do vyhledávače a pak, až se objeví stránka s výsledky kliknu na ten první. Teprve pokud tam nebude, co chci, vracím se zpět a klikám na druhý v řadě. Nikdo nikdy neroluje dolů na stránku a nezačne tam. Je to logické, člověk to chce mít jednoduché.

Mnozí lidé se mylně domnívají, pokud se tedy vůbec nad tím zamyslí, že si firma pozici v žebříčku vyhledaných zaplatí. Není tomu tak. Dělá se to celé úplně jinak a to tak, že místo, nebo pozici, jak chcete, zařídí SEO odborník. Je-li web postaven v Drupalu, pak je zde Drupal optimalizace SEO. Tato věcička, přesněji řečeno soubor programů a úkonů vedoucí k optimalizaci je v rukou odborníka to, co pohání web výš a výš. A samozřejmě, že není na světě širém pouze Drupal. To rozhodně ne. Podobnou službu může udělat také SEO Prestashop. Výsledek bude velmi podobný, ne-li skoro stejný.

rozbor SEO

Jak ovšem najít někoho, kdo má SEO v malíčku? A kdo je v tom skutečně dobrý. Nu, nenaletět podvodníkovi není zase tak velké umění. Pokud vám slíbí první místo, tak zbystřete pozornost. To vám žádný SEO specialista nikdy neslíbí, protože je to technicky nesmysl. Vyhledávací algoritmy se totiž neustále mění a první může být jen jeden. Takže slíbit úplně první místo může jen ten, kdo ve věci nemá dobrý přehled.

notebook

Další finta je mávání DVD kolečkem, kde je napsáno SEO. Ten člověk vám bude tvrdit, co všechno nedokáže. SEO není program na DVD. Nikdy vám tato placka moc nepomůže. Netvrdím, že neumí zhola nic, ale pokud dotyčný nemá znalosti, není mu to k ničemu, stejně jako každému, kdo si DVD za tři tisíce pořídí. Doma pak zjistí, že v tom sice pár věcí udělá, ale kšefty se stále nehýbou. A DVD je skvělá věc jedině tak pod hrnek s kafem. Pokud tedy chcete skutečné odborníky, klikněte na kterýkoli odkaz v tomto článku.