Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Selvintech s.r.o. je společnost s tradicí


Hledáte neobvyklé dekorace? Vždy se vám líbily ručně dělané ozdoby, které dokáží i obyčejný kout v bytě udělat naprosto neodolatelným? A co teprve, když si představíte takovou ruční práci na vánočním stromku? Chtěli byste i vy mít naprosto dokonalý vánoční stromek, naprosto dokonalou výzdobu na každý svátek v roce? Pak už nemusíte dále hledat, protože jste právě nalezli nabídku, která se neodmítá! A kdo vám ji dá? Nabídne vám ji společnost Selvintech s.r.o., která se zabývá ruční výrobou ozdob a dekorací!

Snadná cesta ke krásným dekoracím

Mít krásně vyzdobený byt nemusí ještě nutně znamenat, že za výzdobu utratíte celou svou výplatu i s naspořenými částkami na horší časy. Ne, pokud využijete nabídky, kterou pro vás máme připravenu. Napište nám elektronickou poštu na adresy selvintech@seznam.cz či info@selvintech.cz nebo využijte svého telefonu a zavolejte nám na 605 460 252 a uvidíte, že se jistě dohodneme a vy budete mít již brzy dokonalé ručně dělané ozdoby. Nestyďte se nám svěřit se svými představami!

Category Nezařazené