Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Nové logo

Můj přítel vlastní velkou firmu, která se zabývá papírenským průmyslem. A musím říct, že je to opravdu skvělá práce, protože přítel moc rád pracuje a je taky brzo doma, což oceňuji. A není tam tak často v práci, jak kdysi býval můj otec. A mě se to moc nelíbilo. Protože můj otec taky pracoval v tom průmyslu, jako můj přítel. Nicméně ale můj otec byl velmi dlouho často v práci, zatímco můj přítel chodí domů včas. Já vím, že si říkáte, že když je někdo hodně dlouho v práci, tak má taky hodně peněz.

Inspirace je vážně mnoho.

To je pravda, to vám nevyvracím. Jenomže já jsem spíše taková, že jsem více na tu rodinu. Ano, peníze jsou také velmi důležité, ale pro rodinu udělám cokoliv. Takže raději oželím nějaké peníze, ale raději budu se svou rodinou a budu s ní trávit všechen volný čas. A proto, když můj přítel chtěl změnit své logo firmy, které už bylo hodně staré a okoukané, tak chtěl nějaké nové, protože chtěl svou firmu nějak znovelizovat, chtěl se posunout dál.

Loga jsou různá.

A tak si pozval jednu firmu, která se zabývá tvorbou loga. Tvorba loga z Jindřichova Hradce mu byla doporučená, a ne jenom jednou. Myslím si, že přítel neudělá chybu, když si udělá novou tvorbu loga z Jindřichova Hradce. Myslím si, že je to skvělá firma, protože kontakt na tuto firmu můj přítel dostal kontakt od svého nejlepšího kamaráda. Protože jeho nejlepší kamarád bydlí v Jindřichově Hradci, tak ví, že tvorba loga z Jindřichova Hradce bude pro mého přítele ta nejlepší volba. A musím říct, že přítelův kamarád nekecá. Nedělá si srandu, protože tvorba loga z Jindřichova Hradce se nám moc líbila a musím říct, že je opravdu lepší než ta naše předchozí loga. Stále jsme nevěděli, jaké logo si uděláme, protože na to nemáme žádnou představivost. Nyní jsme všichni spokojeni, protože firma tvorba loga z Jindřichova Hradce to udělala za nás.