Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Prodej společnosti

Pamatuji si, jak moje maminka dával svou společnost s.r.o. k prodeji. Je docela výhodné v tom, že už to má nějaké jméno nejenom ve společnosti. Moje maminka se zajímala o květiny a kosmetiku. Takže prodávala květiny a taky vyráběla nějakou malou ruční kosmetiku. Například jako mýdla anebo různé soli do koupele. Jenomže se jí bohužel zhoršilo zdraví. A začali ji strašně bolet klouby a ona už nemohla ve své práci být. Její společnost byla s.r.o., takže svou s.r.o. nabídla k prodeji. Společnost s.r.o. k prodeji nabídla skoro všude, kde mohla, takže například v novinách a taky na internetu a taky to řekla všem svým známým. A musím říct, že maminku společnost s.r.o. k prodeji docela hodně vzala, protože maminka se té společnosti věnovala opravdu hodně a dala do své společnosti srdce a věřila, že tahle firma jí vydrží opravdu celý život.

Za prodej jsou taky velké peníze.

A taky doufala, že jednoho dne tu její firmu zdědím a my budeme firmu provozovat. Musím říct, že já jsem opravdu chtěla. Moc se ta firma moc líbila. Jenom jsem na to neměla vůbec žádný čas. Studovala jsem vysokou školu vzdálenou asi sto kilometrů. A dalšího sourozence už jsem neměla. Takže nebyl nikdo, kdo by se o to firmu staral. Takže společnost s.r.o. k prodeji tady byla úplně na místě.

Prodej firem není jednoduchý.

Taky jsme to s maminkou oplakaly, protože firma byla naše srdcová záležitost. Ale nedalo se nic dělat. Zdraví je přece přednější. A nyní maminka pracuje jako klasický zaměstnanec v květinářství. Ještě dva měsíce byla taková smutná, ale nyní už je veselá a vůbec jí to nevadí. Ona chápe, že zdraví se musí cenit a chránit. A vy jste někdy prodávali svou společnost s.r.o.? Víte, s.r.o. k prodeji https://www.companiesandoffices.cz/prodej-spolecnosti/ je docela složité, protože to taky obnáší všelijaké papírování a taky je nejlepší, když u tohoto prodeje je taky právník, který na všechno dohlédne Nejedná se o malou finanční částku.

Category Nezařazené