Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Pergoly pro všechny zahrady


Mít tak své posezení přímo na zahradě..
Mít svoje místečko, které si vybavíte podle sebe, a kde si v klidu dáte něco dobrého, není jen scifi. Pergola pergoly-trutnov.cz je dnes docela běžnou součástí našich zahrad, kde rádi trávíme čas se svými rodinami a přáteli. Někdo si ji zvládne kompletně celou vyrobit sám, ale ne každý na to má vybavení a čas. Pergolu můžete mít dnes i bez námahy. Stačí si ji koupit. Jen musíte vědět kde. Na trhu je jich opravdu hodně, a někdy může mít člověk problém, aby se v takovém mužství zorientoval.

dřevěná pergola

Vyrábíme kvalitně
Chcete i vy mít svou pergolu, kde si odpočinete po dlouhém dni v práci, a kde si dáte šálek kávy či sklenku vína? Chcete mít kde pořádat letní oslavy? Vyberte si u nás pergolu. Vyrábíme je pouze z kvalitních masivních trámů, které jsou opatřeny impregnací proti škůdcům. Máte jistotu, že vám naše výrobky vydrží vážně dlouho.

Naše výrobky dodáváme ve formě stavebnice. To znamená, že že díky návodu, který je součástí každého vyrobeného kusu, najdete kompletní návod pro montáž. Tu zvládne každý, nemusíte se jí tedy bát. Pokud na o nemáte čas, rádi vám pergolu namontujeme na klíč. Chcete si svou perou užít ještě letos? Doba dodání je od dvou týdnů, a montovat se musí za suchého počasí, proto s případnou objednávkou rozhodně neotálejte.

pergola se sloupem

Máme i další výrobky
Práce se dřevem nás velmi baví, a proto jsme se rozhodli našim zákazníkům dodávat i další zboží. Najdete u nás kromě pergol i přístřešky pro auta nebo třeba altány a dřevěné ploty a zástěny. Všechny výrobky jsou vyrobeny pouze z kvalitního dřeva, nemusíte se tedy bát, že by měly krátkou životnost. U pergoly si můžete vybrat způsob uchycení a taky druh střešní krytiny. U nás zkrátka dostanete přesně to, co potřebujete na svou zahradu. Netrapte se s výrobou, a vsaďte na jistotu. S našimi výrobky budete určitě spokojeni.

Category Nezařazené