Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Počítačová hra Minecraft

Svět kostek

Tuto hru jistě znáte, protože sklidila úspěch po celém světě. Když ji otevřete, tak na Vás čeká kostičkový svět. Přeci jen díky němu se tato hra také proslavila. Jsme v otevřeném světě, takže se v něm můžeme pohybovat, jak se nám zlíbí a dělat co chceme, protože omezeni jsme jenom možnostmi hry. Záleží na tom, jaký mód zvolíme. Prvním je kreativní, ve kterém máme k dispozici všechny bloky a nástroje, které ve hře jsou. Proto si zde můžeme budovat co se nám zlíbí.

dům v minecraftu

Zároveň je tu nesmrtelnost a možnost létat, což hraní usnadňuje. V módu přežití však nedostaneme do začátku vůbec nic a musíme hrát tak, abychom přežili. Už první noc na nás budou číhat monstra, takže skutečně u jde o přežití. Postupem času zde můžeme budovat všechno možné jako jsou různé farmy a podobně, díky čemuž si zajistíme dostatek jídla a budeme se posouvat stále kupředu. Přeci jen je to svět plný dobrodružství.

Vlastní server

Minecraft rozhodně není jen o tom, že hrajeme sami singleplayer, protože je tu multiplayer, který nám nabízí zcela nové možnosti. Klidně zde můžeme hrát se svými přáteli a společně budovat skvělý server. Co když chcete mít svůj vlastní server? To není nic nesplnitelného, protože stačí využít Minecraft server hosting. Takto máme svůj vlastní server, na kterém můžeme nastavovat pravidla a užívat si tu třeba s přáteli zábavu. I po mnoha hodinách hraní nás to může bavit, takže je to cesta, jak si udělat tuto hru zajímavější.

most přes řeku

Na výběr je hned z několika balíčků, přičemž ty jsou rozděleny dle toho, jakou mají paměť RAM a velikost paměti. Záleží na tom, pro kolik má být lidí a tak dále, přičemž pro záruku plynulosti je lepší zvolit vyšší balíček. Ceny jsou zde férové, a proto se nemusíte obávat, že byste za dané služby platili zbytečně moc. Jakmile svůj server rozjedete, tak už si můžete užívat hraní.

Category Nezařazené