Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Hluboká korba a sportovní nástavba v jednom

Většina lidí se už při pozitivním těhotenském testu začíná poohlížet po výbavě pro svého potomka. Čeká je výběr velkého množství věcí, a jednou z nich je kočárek. To je velmi důležitá součást výbavy, protože dokáže rodičům značně usnadnit život. Je lepší dítě vozit v kočárku a mít volné ruce a pohyb, a proto jej tolik rodičů volí jako jednu z prvních věcí. Čím dál méně rodičů zároveň věří pověrám, a proto už se nebojí mít vybraný kočárek doma ještě před porodem. Mnoho rodičů ve snaze ušetřit vybírá kočárek dvojkombinaci, protože má nejen hlubokou korbu, ale i sportovní nástavbu.

žena s kočárkem

Jakmile vám miminko vyroste z hluboké korby, prostě nacvaknete sportovní verzi, a můžete jet. My máme k dispozici několik desítek kočárků, a to včetně těch se sportovní verzí. Ty nejlevnější koupíte již pod deset tisíc korun, což je za v podstatě dva kočárky opravdu velmi málo. Můžete mít jednobarevné elegantní provedení, a na své si přijdou i milovníci barev. Mnoho kočárků, které máme skladem, je vhodných do terénu i do města, takže určitě najdete kousek, který splní všechny vaše požadavky.

dítě v kočárku

Chcete kočárek do terénu nebo spíš do města?
Všechny kočárky v našem e-shopu mají podrobný popis včetně příslušenství, takže si můžete vybrat kočárek podle vašich preferencí. Samozřejmostí jsou detailní fotografie, na kterých uvidíte reálný vzhled každého kočárku. Pokud vás nějaký kousek zaujme, neváhejte a přijďte k nám na prodejnu, kde si můžete kočárek vyzkoušet a prohlédnout. Mnoho rodičů volí nákup online, aniž by si kočárek předem vyzkoušeli, což může být problém – nemusí vám vyhovovat výškově. Proto všem rodičům doporučujeme, aby přišli osobně. Zkusili jste si kočárek třeba u kamarádky? Pak se nebojte a objednejte si ho rovnou online. Nabízíme kompletní sortiment pro děti, takže u nás můžete nakoupit víc, než samotný kočárek.

Category Nezařazené