Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Jak zakrýt větší bříško?

Ženy s postavou typu „jablíčko“ jistě ví, že někdy je velmi těžké sehnat padnoucí oblečení, kterým bychom dokázali schovat naše větší bříška. Není to ale nemožné. Každý typ postavy si najde svůj slušivý střih, kterým zvýrazní své přednosti a schová své nedostatky. Žádná z nás není dokonalá, a padnoucím oblečením se můžeme snadno dokonalosti přiblížit. Hlavně nezapomeňte, že každá žena je krásná.

Kalhoty s vysokým pasem

Vysoký pas bude váš nejlepší přítel. Takové kalhoty mají většinou označení „high weist“ a sed je vysoký tak, že vám spolehlivě skryje bříško, které navíc trochu stáhne, takže nebude tak výrazné. Rozhodně zapomeňte na kalhoty bokového střihu nebo s nízkým sedem. Z takového oblečení vám bude bříško vytékat ven, a pod tričkem vám to jen více zvýrazní špíčky. Kalhoty s vysokým pasem dnes seženete už všechny typy, protože tento střih je velmi oblíbený. Sáhněte proto bez obav po džínách, klasických kalhotách nebo legínách s vysokým pasem.

džíny

Šaty s „áčkovou“ sukní

Šaty s rozšířenou sukní do písmene A, sluší většině tipům postavy, ale obzvlášť právě jablíčkům. Sukně se rozšiřuje již u pasu, a tudíž v oblasti bříška všechny nedostatky krásně skryje. Tento střih šatů je mimořádně slušivý a lichotivý, protože podtrhuje ženskost a zároveň dokáže skrýt všechny nedostatky, které vás trápí. Šatů v tomto střihu je na výběr celé množství, proto si určitě vyberete ty pravé.

sukně

Stahovací prádlo

Pokud si chcete vzít sukni nebo šaty z upnutějšího materiálu, nemusíte se jich vzdávat pouze kvůli většímu bříšku. Dnes už v mnoha obchodech seženete stahovací prádlo, které si dáte pod onen kousek oblečení. Bříško vám krásně stáhne, takže nebude zpod upnutějšího oblečení vyčuhovat. Jen musíme upozornit, že nošení takového prádla není zrovna pohodlné, a rozhodně není na každodenní nošení a už vůbec ne, pokud máte například sedavé zaměstnání.

Category Nezařazené