Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Bazén je starost

Není bez práce

Představa vlastního bazénu většinou znamená, že se třeba na vlastní zahradě koupeme za slunečného počasí a užíváme si léta. To a řadu dalších věcí samozřejmě můžeme, akorát to není jenom o dovádění. Je totiž zapotřebí se o něj také starat, aby voda v něm byla nádherně čirá, a to bez používání nadměrného množství chemie. Ze začátku to může být trochu náročnější, protože si musíme zvyknout co, jak a v jakém intervalu provádět. Následně už to budeme dělat automaticky.

plavecký bazén

Pokud by Vám při samotném výběru bazénu či péči o něj nebylo něco jasné, tak se můžete zeptat v prodejně, protože prodavači mají většinou o bazénech přehled. Jde nám o to, aby ve vodě neplavaly nečistoty a nevznikali v ní zelené organismy. Zabráníme tomu tak, že budeme používat vhodnou bazénovou chemii a pískovou filtraci. Také je dobré podívat se na prevenci, kde můžeme zařadit zakrytí hladiny plachtou a sprchování před vstupem do vody.

Proces filtrování

Po nákupu bazénu nás čeká další poměrně velký finanční výdaj, a to pořízení pískové filtrace. U bazénů do země je to nejčastější typ, protože kartušová nedosahuje takových výsledků, a navíc je vhodná jen pro menší množství vody. Základní princip těch pískových je stejný. Čerpadlo nám ženě vodu systém, přičemž prochází při tom pískovou náplní. Ta má za účel zachytit různé nečistoty. Následně se zase vrací do vody.

dno bazénu

Samozřejmě potřebujeme filtraci, která se postará o veškerou vodu, takže se dívejte na výkon. SIDE GEL-PRO Chlorito.cz jsou ověřené a kvalitní produkty. S nimi si můžete být jisti, že nečistoty neprojdou přes písek. Následně je zapotřebí její správné zapojení. To buď můžete provést sami, nebo si na ně pozvat odborníka, což je na Vás. Jestliže se rozhodnete pro vlastní montáž, tak je potřeba dodržet veškerá pravidla, aby správně fungovala a my jsme se mohli pohodlně koupat.

Category Nezařazené