Pěkné štěně

Opravdu hodně lidí chce mít doma taky nějakého pejska. A naše rodina nebyla vůbec výjimkou. I já jsem toužila po nějakém pejskovi, jenomže jsme se stále s přítelem a s dětmi nemohli dohodnout, jaké plemeno pejska si domů pořídíme. Abych se vám přiznala, tak jsem byla vždycky zastáncem takových plemen, které jsou velká a která taky dokáží ochránit třeba zahradu. Moc se mi nelíbí taková malá plemena, jako například čivava anebo mops, protože mi to přijde spíše jako kočka, a ne jako pes. Proto jsme si s rodinou řekli, že každý napíše na papír tři plemena psů a potom si vylosujeme, jaké štěňátko si domů pořídíme. Já jsem si napsala německého ovčáka, potom Border kolie, nakonec tedy afgánského chrta. Já vím, že tato plemena se sebou nemají skoro nic moc společného, ale opravdu hodně se mi líbí.

Mám ráda roztomilá štěňátka.

Nejvíce bych si přála německého ovčáka. Přítel tam taky napsal pár štěňátek, a to včetně akita-inu. A musím uznat, že na akitu Inu jsem úplně zapomněla a musím říct, že to opravdu krásná rasa, která se mi líbí. Dokonce nakonec i děti uznaly, že akita inu je opravdu krásný pejsek. Podívali jsme se s přítelem tedy na webovou stránku kenichiai.com, kde nabízí štěňata na prodej. A cena akita Inu není úplně nízká, ale pokud chcete opravdu kvalitní štěně průkazem původu, tak nezapomeňte navštívit tyto webové stránky, kde najdete normální cenu za akita-inu.

Každý pes má své kouzlo.

Nebojte se, nebude to zase takový majlant v penězích, jak si myslíte, ale věřte, že každá kvalitní chovná stanice psů, jako například akita-inu, mají své podmínky a taky služby, takže se nemusíte bát, že byste třeba dostali nějaké nemocné nekvalitní štěňátko. Vyšší cena za akita inu se vám ale jistě vyplatí. A jaká štěňata se líbí vám? Dali byste na rady svým dětí nebo by jste se řídili spíše vlastním rozumem? Všichni víme, jak to dopadá, když si děti přejí psa.