Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Pěkná sedačka

http://blesk.cz/clanek/bydleni/491169/bydlet-jako-moderni-kuchyne-v-panskem-stylu-podle-noveho-serialu-o-bydleni.html margin-left:0cm“>Pamatuji si, když jsem šla bydlet s přítelem konečně už do vlastního bytu. Měli jsme sice malý třípokojový byt, který měl opravdu malinkaté místnosti, ale byla náš. A s přítelem jsme opravdu dlouho šetřili peníze, abychom získali nějakou hypotéku, za kterou si pořídíme náš vysněný malý byt. Stejně ještě nemáme děti a žádné neplánujeme, tak nám malinkatý byt stačí. Chtěli jsme hlavně mít krásnou malou ložnici, která nám postačí. Hlavně jsme chtěli mít větší obývák, protože máme velkou rodinu a mnoho kamarádů, takže jsme chtěli kamarády a rodinu taky někde uvítat.

Mám ráda pestré barvy.

A někde jinde než v ložnici, protože vím, že mnoho páru to má tak, že mají jednu ohromnou místnost, která jim slouží jako ložnice obývák a taky kuchyň dohromady. Tohle se mi nelíbilo, proto jsem byla ráda, když přítel a souhlasil s tím, že si koupíme malinkatý byt.

Mám ráda pestré barvy.

A pak to začalo. Sháněla jsem nějakou pěknou kuchyň a taky pěkný nábytek včetně třeba stolku anebo sedačky. A bohužel se mi ale nikde nelíbily žádné čalounické látky. Vždyť všechny čalounické látky byly takové hrubé a moc tmavé. Já jsem si vždycky přála, že v mém prvním bytě budu mít krásnou svítivou růžovou neonovou sedačku. Jenomže žádnou takovou růžovou čalounickou látku jsem nikde neviděla. Zkoušela jsem se ptát tak i u výrobců, kteří mají na starosti čalounické látky, ale bohužel nikde jsem neuspěla. Divíte se mi? Přítel se mi směje, že nábytek na Barbíny už mám za sebou a že ho nikde už nedělají. On se mi směje, ale mně se to tak líbí. Ale bohužel jsem žádnou silně růžovou čalounickou látku nenašla, tak jsem se spokojila s takovou oranžovou, jako asi pomeranč. A taky je to pěkné. Já a přítel jsme oba dva spokojení, protože jsme našli takový skvělý kompromis. A růžovou čalounickou látku možná seženu později. A vám by se líbila, jaká látka na sedačku?