Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Proč balit předměty do bublinové fólie

Bublinková fólie je nenahraditelný pomocník v logistice a také při stěhování. Je velmi levná, zdravotně nezávadná a dobře dostupná. Je to jeden z nejlepších balicích materiálů na trhu.

Noviny a časopisy

Někteří lidé jsou zvyklí buď z vlastní zkušenosti nebo z převzatých zvyklostí od příbuzných, rodičů či prarodičů, balit předměty do papíru, který vzešel z tiskáren. Není to zrovna nejlepší nápad z několika důvodů. Za prvé je tiskařská barva toxická a zapáchá. Za druhé vám může obarvit to, co do nich balíte, a některé věci přímo znehodnotit. A za třetí bývají v novinách uveřejňovány velmi často negativní zprávy, které vás mohou při balení a vybalování věcí ovlivnit, brát vám energii a zhoršit náladu. Nenechte se manipulovat negativními událostmi a raději využijte bublinkovou fólii, která ani nezapáchá, ani není toxická, a můžete do ní zabalit v podstatě jakýkoli předmět.

bublinková fólie, nůžky a lepicí páska

Kartonová vlna

Někdy se jí přezdívá „kartonová střiž“, vyrábí se z vyřazeného papírového kartonu proděrováním, čímž vzniká velmi pružný, ohebný a poměrně pevný materiál. Jeho nevýhodou je však neschopnost zabalit některé křehčí předměty, například skleněné láhve, keramické hrnky a další křehké kulaté věci. Kartonová střiž se hodí spíše pouze jako výplň do krabic, které jsou poloprázdné.

bublinková fólie

Stretch fólie

Ta je perfektní pro balení velkých předmětů https://www.bcdclinic.cz/vyplne s nimiž nelze počítat při ukládání do krabic. Mohou to být velká svítidla (lustry), nábytek nebo jeho části, velké spotřebiče (chladnička, pračka), televizory, akvária nebo zrcadla. Stretch fólii však nepoužívejte pro balení drobností do krabic, jednak byste jí spotřebovali zbytečně mnoho, a pak bublinková fólie poskytuje mnohem lepší ochranu vzhledem k pružným vzduchovým bublinkám. A budete-li balit do bublinkové fólie sklo a porcelán, omotávejte předměty alespoň ve dvou vrstvách, čímž jejich zabezpečení zvýšíte.

Category Nezařazené