Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Nová studně

Když jsme s přítelem hledali, kdo by nám opravil studni, tak nás vůbec nikdo nenapadal. Protože jsme ani nevěděli, že budeme někdy tuto službu potřebovat. A sice okolo nás sousedi měli studně taky, ale prý nikdy s tím neměli žádný problém. Já si myslím, že nám tam dole asi něco prasklo, protože jsme tam vůbec neměli vodu. Nebo, že by to úplně vyschlo? Tím jsem si nebyla tak jistá. Protože tuto studni máme opravdu desítky let a já si myslím, že studně jen tak vyschnout nemůžou. Obzvláště, že sousedi okolo nás měli opravdu studně stále plné. Tak co si s tímhle problémem s přítelem počneme? Můj přítel potom přišel s nápadem, že by mohl zkusit jednu firmu. Ta firma se jmenovala HRO TECHNOLOGY a.s. a tak jsem si řekla, že by to možná bylo skvělé. A byla to skvělá volba. A na firmu HRO TECHNOLOGY a.s. jsem si řekla, že když to zkusíme, nic za to nedám.

Kvalitní práce se cení.

A tak ihned druhý den ráno přítel zavolal, jestli by nám ve firmě HRO TECHNOLOGY S.R.O. pomohli. Ihned se nás zeptali, jaký máme problém, tak jsme jim řekli, že máme problém s naší studní, že nám tam dole asi něco prasklo. Protože nám tam vůbec neteče voda. A byli jsme velmi mile s přítelem překvapení, když nám forma HRO TECHNOLOGY a.s. řekla, že nám s tímto problémem jistě moc rádi pomůžou.

Studni máme funkční.

Takže jsme si domluvili nějaký termín, kdy by se tito zaměstnanci z firmy přijeli na nás problém podívat. A trvalo to vážně jenom chvilku, pouze dva dny. A nejlepší na tom bylo, že potom oprava studně byla jednoduchá a překvapivě taky levná. A studni už máme a nyní čekáme už jenom na nějaký silný déšť, aby se všechno vyplatilo a my měli opět plnou studnu vody. Takže pokud hledáte kvalitní firmu, tak firma HRO TECHNOLOGY a.s. je pro vás to pravé ořechové. A vy znáte firmu HRO TECHNOLOGY a.s.? Myslím si, že o této firmě ještě hodně uslyšíme, protože má samé pěkné recenze.

Category Nezařazené