Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Noste jedinečné šperky

http://www.pastorace.cz/Rejstrik-vecny/osobitost-osobnost-jedinecnost.html ntent-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Máte rádi kvalitní a jedinečné šperky?
Zejména ženy rády nosí šperky, které nejen dodají každému outfitu originalitu, ale ženy milují hlavně šperky, které podtrhnout její osobnost a jedinečnost. Jenže co si budeme povídat – v obchodech té originality moc nenajdete. Velkovýroba má jednu velkou nevýhodu, a tou je právě to, že se šperky vyrábí v sériích, a o nějaké originalitě nemůže být řeč. Poslední dobou si čím dál větší počet zákazníků chce dopřát originální autorský šperk, který nepotká na ulici na dalších několika lidech. Jsou to hlavně ženy, které touží po tom, aby se něčím odlišily. Proto volí originální brože.

zlatá brož

Z mé šperkařské dílny vychází šperky, které jsou jedinečné. Jsou inspirované přírodou, a to se odráží v celé mé tvorbě. Právě brože jsou samy o sobě velmi originálním kouskem šperku, protože se dají připnout na tričku i na kabát či sako. Upoutají pozornost v podstatě ihned. A když se k typu šperku vhodně zvolí design, máte originální kousek, který se stane vaším oblíbeným.

Ruční výroba je samozřejmostí
Protože nejde o sériovou výrobu, ale o kusovou výrobu, je jasné, že šperky jsou ručně vyráběné. Proto na světě nenajdete dva identické kousky. Každý se bude něčím lišit. Pokud se chcete ozdobit nejen broží z mé dílny, můžete si vybrat i

  • Náušnice
  • Prsteny
  • Náhrdelníky
  • Náramky

brož na kabátě

Na e-shopu si můžete jednoduše objednat kousek, který vás zaujme. Při výrobě používám zlato a stříbro, a najdete u mě i perly nebo recyklovaný plast. Ten použitím proto, že inspirace hledám v přírodě. Velmi si jí vážím, a proto se snažím používat i ekologické komponenty. Rozhodně ale nepoznáte, že jde o plast. Prohlédněte si například sérii Kolibříka – uznali byste, z čeho je vyroben? Další zajímavou kolekcí je Včela, která má nejen skvěle vypadat a zdobit své nositelky, ale má i další cíl – upozornit na to, že včelky vymírají a je naší povinností je chránit.
Muži, pokud máte ve svém okolí ženu, které chcete udělat opravdu velkou radost, vsaďte na jedinečný šperk.