Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Jak získat VIP nebankovní americkou hypotéku?

Vzhledem k dnešním cenám nemovitostí potřebuje hypotéku téměř každý. Dříve bylo možné si z platu na nemovitost našetřit, ale dnes ceny nemovitostí přesahují možnosti obyčejných lidí. Co s tím?

Banky samozřejmě hypotéky nadále poskytují, ale jejich podmínky mohou být někdy dost přísné. Zejména pokud jste v minulosti měli nějaké finanční problémy. Snadno se stane, že nestihnete poslat splátku včas a dostanete se do registru dlužníků. Banky jsou v tomto ohledu velmi striktní a neposkytnou hypotéku každému. Naštěstí ale existuje mnoho nebankovních společností, které nabízí nebankovní americké hypotéky. U nich můžete velmi snadno dosáhnout na nebankovní americkou hypotéku s úrokem už od 6,9 % ročně.

hypotéky

Navíc zde existuje možnost dosáhnout na takzvanou americkou hypotéku VIP. Za určitých podmínek se můžete dostat na opravdu nízký úrok, klidně už od 4 % ročně! Úrokovou sazbu si navíc můžete zafixovat a získat dlouhou dobu splatnosti. Pokud nemáte průchozí registr, stačí se s někým domluvit a udělat z něj spolužadatele. Díky tomu, dosáhnete na výhodný úvěr i přesto, že máte nějaký záznam. Spolužadatelem se může stát kdokoliv z rodiny nebo přátel, kdo má registr čistý. Spolužadatel samozřejmě musí vědět vše o vaší finanční situaci a o úvěru, se kterým vám pomáhá. Domluvte se proto s někým, komu můžete skutečně důvěřovat a kdo bude ochotný vám pomoci. Pro někoho je to nejlepší přítel, pro někoho například bratr nebo manželka. Důležité je, aby byl tento člověk opravdu obeznámen se všemi podmínkami a naprosto s nimi souhlasil a podpořil vás.

peníze

Americkou hypotéku budete mít schválenou opravdu rychle, takže na peníze nemusíte dlouhou čekat. To se vyplatí zejména, pokud máte nějaké akutní finanční potíže. Vždy si ale předem promyslete, jak budete moci hypotéku splácet, abyste si dobu splatnosti správně nastavili. Využijte kalkulačku americké hypotéky předem a dobře si propočítejte, kolik můžete ze svého pravidelného příjmu splácet.