Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Dokonalá oslava pro vaše děti

Děti milují oslavy. Zvláště, pokud už jsou dost velké na to, aby již oslavu plně vnímali. V takovém případě jim určitě budete chtít připravit takovou oslavu, na kterou nikdy nezapomenou.

Dejte si práci s výzdobou. Děti obvykle zbožňují širokou škálu barviček, kterými můžete vyzdobit místo, kde se bude oslava konat. Na výzdobu můžete použít balónky, fáborky, konfety, transparenty a podobně. Výzdobu můžete zakoupit již hotovou, nebo, pokud jste dostatečně kreativní, můžete ji vyrobit sami. Hlavně se toho nebojte. Na dětské oslavě si můžete dovolit více než na oslavě pro dospělé.

oslava

Postarejte se také o občerstvení. Ke správné oslavě patří velký dort. Můžete si ho objednat, nebo ho upéct sami. Nejlépe použijte oblíbený motiv vašeho dítěte, a samozřejmě i jeho oblíbené příchutě. Jako další občerstvení můžete zvolit chlebíčky, jednohubky, saláty, syrové mísy, drobné cukroví, různé druhy ořechů nebo třeba drobné slané pečivo. Velmi oblíbené u dětí jsou slaní šneci.

Nezapomeňte také udělat pestrý program, aby se vaše dítko a jeho hosté nenudili. Pokud plánujete větší oslavu, můžete zajistit zábavný program pomocí různých vystoupení. U dětí je třeba velmi populární kouzelník pro děti. Nebo zkuste zajistit zpěváka či zpěvačku, co budou zpívat oblíbené dětské písně. Také vystoupení se zvířátky určitě sklidí velký úsměv.

narozeniny

Pokud nechcete zajišťovat žádné vystoupení, uspořádejte pro děti různé soutěže. Na internetu najdete desítky tipů a různých nápadů na různé hry, které se budou hodit na oslavu. Můžete si pro děti přichystat i drobné odměny, které je budou motivovat. Jako odměny můžete vyrobit třeba medaile, nebo vám skvěle poslouží bonbony či různé jiné drobné sladkosti.

A nezapomeňte, že oslava má být především pro vaše dítě. Takže se snažte ji vytvořit tak, aby se líbila hlavně jemu, bez ohledu na to, co se líbí vám.