Jaké jsou zdravotní benefity vířivek?

http://www.korenovsko.cz/index.php%3Fklic%3Dkdo-poskytuje-nebankovn%25C3%25AD-p%25C5%25AFj%25C4%258Dky et=UTF-8″>

Vířivky už dávno nejsou jen pro bohaté, kteří si mohou dovolit obětovat desítky tisíc za „rozmar“ v podobě vířivky. Dnes seženete kvalitní vířivky již v podstatě nižších cenových kategoriích a díky jejich poměrně snadné instalaci a skladnosti si je mohou dovolit i ti, kteří nedisponují nijak velkým prostorem pro umístění. Můžete si vybrat, zda si zvolíte vířivku nafukovací, které jsou levnější, nebo z pevné konstrukce, kde už vám s instalací bude muset pomoci nejspíše firma. Ty mají o poznání delší životnost.

Koupele ve vířivkách mají pro nás celou řadu zdravotních benefitů. Vypíchnout musíme pozitivní ovlivnění psychického zdraví. Relax a uvolnění, které pocítíte po dlouhé koupeli ve vířivce, vám dodá psychickou pohodu a úlevu od napětí a stresu. Můžete si užít několik desítek minut v klidu bublinkové koupele a nechat všechny negativní myšlenky stranou.

vířivka

Pokud jste náruživý sportovci nebo jste akorát po náročné sportovní aktivitě, bude pro vás uvolňující vířivá koupel to pravé. Krásně uvolní a promasíruje vaše ztuhlé svaly a klouby, čímž vám pomůže i s bolestmi svalů po cvičení. Bublinková koupel také pomáhá podpořit vaše trávení. Pokud trpíte zácpami, prokazatelně vám s nimi může pomoci právě pobyt ve vířivce.

bazén

Pokud jste měli někdy v minulosti úraz končetin, sám fyzioterapeut vám může doporučit, abyste si naordinovali vířivé koupele. Pravděpodobně vám je bude provádět sám ve fyzioterapeutickém centru, ale vy můžete jeho léčbu doplnit i pobytem ve vířivce doma. Bublinky vám promasírují kůži, ale i vrstvy pod povrchem kůže, což napomáhá lepšímu hojení. Jestliže se u vaší vířivky vyskytne technická závada, raději se nepokoušejte ji opravit sami, pokud s tím nemáte nějaké zkušenosti. Můžete se obrátit na profesionální firmu, která poskytuje servis vířivek servisvirivychvan.cz.