Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Jak si půjčit peníze rychle a snadno

Každý člověk by se nad tím zamyslel a řekl by si, zajdu do rodiny, tam mne neodmítnou. Chá chá chá. Kromě ostudy po vlastech českých, neb vás rodina roznese všude kam to jen půjde, budete mít navíc těžkou hlavu. To od toho, jak vám o ni omlátili kde co. Někde jen slovně, ale například u Brna staříček i kochtan. Po krátkodobě léčbě si říkáte, že navštívíte kamarády. Ještě stále ne banku, ještě ne. Takže máte opět bolavou hlavu, neb obcházení kamarádů bylo sice super, ale vždy se to muselo nějak zapít, jen trochu. Takže je hlava http://www.ceskahlava.cz/ opět jako střep a peněženka prázdná.

mince

Dokonale, neb někdo to zaplatit musel. A kamarádi peníze neměli. Jo, kdybys to řek včera… Takže se po dalším léčení dostavíte do banky se svěšenou hlavou a žádáte úředníka o pár šupů, řekněme, bratru českému poctivému, tak čtvrt melounu by to spravilo. Úředník nehne brvou a vydá patřičné formuláře, proti poplatku ovšem, vždyť s tím měl práci, no ne? Takže sháníte potvrzení o tom, že jste si podal žádost na vydání potvrzení o podání žádosti. Když to máte všechno pohromadě i s dokladem o výši příjmu, spěcháte s vozíčkem do banky pro peníze. Jenže.

bankovky a vlajka

Banka má své interní směrnice a podle nich je váš příjem na splacení částky malý. Jistě, vám se zdá velký dost, ale to vám moc platné nebude. Peníze nedostanete a je to. Na shledanou. Takže tentokrát už berete pevné konopné lano a začnete hledat nějakou silnou větev. Nehledejte. Je zbytečné. Zkuste hledat raději jinou možnost, kde a jak si půjčit. Že neexistuje. No, to si myslíte vy a špatně. Jestlipak jste již někdy slyšel o tom, co je to americká hypotéka bez dokládání příjmů? Neslyšel. No dobrá, tak nyní jste o tom četl, takže hybaj kliknout na odkaz o něco výše. Tím se dostanete na web, kde se líce rozjasní, neb zde leží řešení vašeho problému. A máte vystaráno. Rychle a bezpečně.