Chliv

Ti, kdo jsou dostatečně finančně zajištěni, jsou na tom v každém ohledu lépe než ti, jimž se peněz nedostává. A nezdá se, že by tomu mohlo být někdy jinak.

Kvalitní polštář nemusí být drahý

Kvalitní ložní prádlo je základ

Asi se najde jen málo lidí, kteří neradi spí. Člověk spánkem stráví asi třetinu života, takže je velmi důležité si na něm zakládat. Je nutné spát dostatečnou dobu a nejlépe na kvalitní matraci, ze které nás nebudou bolet záda. Zdravý spánek začíná právě výběrem matrace a dalších doplňků, bez kterých náš spánek nebude nic c moc.

bílé polštáře

Někdo má rád velký polštář, někdo zase malý
Pro kvalitní spánek je nezbytné zvolit správný druh polštáře. Obecně vzato by nikdo neměl mít hlavu nepřirozeně zakloněnou ani příliš podloženou, protože to může způsobit bolesti za krkem, zad a migrény. Pokud vybíráte polštář, dbejte na jeho výběr, protože dobře vybraný polštář vám pomůže dobře spát.

I větší polštář můžete mít pod hlavou celou noc, musí být ale dobře vyrobený. Hledáte velké polštáře, na kterých se dobře prospíte, nebo které budou sloužit jako pelíšek pro vašeho zvířecího mazlíčka? Nebo chcete mít doma výraznou dekoraci, kterou můžete používat třeba jako podložku pod nohy? Velké polštáře mají mnoho využití, a u nás najdete ty kvalitní, a přesto za velmi dobré ceny.

dekorační polštáře

Polštáře u nás najdete v rozměrech
40×40
45×45
70×90
40×60
50×70
70×90
50×50

Polštáře jsou vyrobeny z dutého vlákna, jsou hezky nadýchané a snadno se perou – jsou rychle suché. V zimě dokážou rychle zahřát a v létě zase chladit. Protože neobsahují peří, jsou vhodné pro alergiky. Některé polštáře mají povlak na zip, jiné jsou bez povlaku. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv velikost, určitě budete spokojeni, protože jde o velmi vyhledávané polštáře. Za nízkou cenu dostanete kvalitní polštáře, které se udržují mnohem snadněji, než ty klasické.

Máme i povlečení
U nás si vybavíte celou postel. Koupit u nás můžete i levná prostěradla a ložní povlečení. U zboží máme nízké ceny, a díky pravidelným akcím ušetříte ještě více peněz.